TSS GROUP

Nezobrazuje sa Vám mail správne?

Kliknite sem pre zobrazenie v prehliadači

Autokamery  THINKWARE

TSS GROUP a.s. ako oficiálny distribútor kórejskej značky THINKWARE Vám prináša jedinečné autokamery, ktoré sa vďaka výnimočnej optike, nekompromisnej kvalite a ocenenému dizajnu radia medzi to najlepšie na globálnom trhu. Autokamera Vás môže varovať pred hroziacou zrážkou, opustením jazdného pruhu, alebo upozorniť na blížiace sa bezpečnostné kamery. Samozrejmosťou je Super nočný mód, parkovací režim s funkciou time lapse a 3-osý senzor preťaženia. Autokamery sú navrhnuté s dôrazom na vyváženosť parametrov a užívateľský komfort.

Doprajte si kvalitu, doprajte si THINKWARE!

Thinkware Q800PRO Autokamera 2K Wifi GPS 16GB
Thinkware Q800PRO Autokamera 2K Wifi GPS 16GB
Thinkware Q800PRO REAR Kamera prídavná FHD pre q800pro

Autokamera s optickým senzorom 5,14MP Sony STARVIS, prináša pozoruhodne čistú kvalitu videa v rozlíšení 2K QHD.

Pomocou WiFi Cloud pripojenia (potrebný hotspot vo vozidle), je možné prijímať upozornenia na mobil ak vozidlo opustí definovanú zónu, ak utrpí náraz, alebo sledovať online záber kamery vzdialene. Vozidlo môžete tiež lokalizovať cez mobil so zobrazením jeho polohy v Google Maps. K autokamere je možné pripojiť prídavnú Full HD kameru.

VIAC

prídavná kamera Q800PRO REAR

THINKWARE CLOUD
THINKWARE CLOUD
Thinkware F200PRO FHD Autokamera WiFi

Autokamera a pokročilý asistenčný systém v minimalistickom dizajne.


Na vašom smart telefóne môžete robiť nastavenia, sledovať online záber kamery, alebo prehrávať a sťahovať záznamy do telefónu na vzdialenosť dosahu Wi-Fi siete. K autokamere je možné doplniť prídavnú Full HD kameru.

VIAC
Thinkware F200PRO FHD Autokamera WiFi
Thinkware F200PRO REAR IR Kamera prídavná FHD IR pre f200pro
THINKWARE DASH CAM LINK
THINKWARE DASH CAM LINK

prídavná kamera F200PRO REAR IR

Thinkware F70 Autokamera FHD 8GB
Thinkware F70 Autokamera FHD 8GB
Thinkware F70 Autokamera FHD 8GB

Autokamera disponuje pokročilým parkovacím režimom a 3osým G-senzorom, čo vám poskytne spoľahlivého svedka v prípade nehody.


Používa FAT systém ukladania záznamov a umožňuje patentovanej technológii Format Free 2.0 eliminovať potrebu pravidelného manuálneho formátovania. Pomáha tým predĺžiť životnosť pamäťovej karty.

VIAC