TSS GROUP

Nezobrazuje sa Vám mail správne?

Kliknite sem pre zobrazenie v prehliadači

Autokamery  THINKWARE

THINKWARE Vám prináša dve kompletné riešenia pre monitorovanie priestoru pred vozidlom a za ním. Predná a zadná kamera so širokým uhlom záberu je ideálnym riešením, ktoré pokrýva až 80% celkového priestoru okolo vozidla. Vysoko citlivé SONY optické senzory vyhotovia relevantný video záznam aj za znížených svetelných podmienok na tmavých parkoviskách a slabo osvetlených cestách.

Kompletný systém s dvomi objektívmi, pevným pripojením a parkovacím režimom monitoruje Vaše vozidlo 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Autokamery sú navrhnuté s dôrazom na vyváženosť parametrov a užívateľský komfort. Stačí si vybrať... 

Thinkware F100 2CH Autokamera 2 kanálová FHD 16GB

2kanálová autokamera Full HD + Full HD s optickým senzorom Sony Exmor IMX208, disponuje parkovacím režimom a 3-osým senzorom preťaženia, čo vám poskytne spoľahlivého svedka v prípade nehody.


Najmenšia palubná kamera prémiovej kvality je navrhnutá tak, aby jednoducho spĺňala požiadavky na nepretržité nahrávanie.  Možnosť pridania GPS antény pre využívanie databázy pevných radarov a uzamykacieho púzdra pre použitie vo vozidlách taxislužby, sanitiek, zásahových vozidiel...

Thinkware F100 2CH Autokamera 2 kanálová FHD 16GB
Thinkware U1000 2CH Autokamera 2 kanálová 4K 64GB
Thinkware U1000 2CH Autokamera 2 kanálová 4K 64GB
Thinkware U1000 2CH Autokamera 2 kanálová 4K 64GB

Vlajková loď spoločnosti Thinkware a špičkové zariadenie v každom ohľade. Pre úžasne plynulé a ostré 4K videá s optickým senzorom SONY Exmor Starvis 8,42 MPx.Pomocou WiFi Cloud pripojenia (potrebný hotspot vo vozidle) je možné prijímať upozornenia na mobil ak vozidlo opustí definovanú zónu, ak utrpí náraz, alebo sledovať online záber kamery vzdialene, aj v parkovacom režime kamery. Vozidlo môžete tiež lokalizovať cez mobil so zobrazením jeho polohy v Google Maps. Rozlíšenie videa je možné nastaviť aj na 2K pri 60 sn/s.

THINKWARE CLOUD
THINKWARE CLOUD
Thinkware U1000 RADAR Senzor pohybu v parkovacom režime
Thinkware U1000 RADAR Senzor pohybu v parkovacom režime

Radar senzor umožňuje autokamere U1000 2CH predĺžiť parkovací režim až na 99 hodín.


Posuňte úsporný parkovací režim 2.0 na vyššiu úroveň, senzor zachytí pohyb  až na vzdialenosť 7 metrov a to aj v úplnej tme. Autokamera potom nahrá video  a v prípade že k nárazu dôjde, tak ho uloží, v dĺžke trvania 10s pred a 10s po náraze.